KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14377098
nr 1437 7098
Akvareller
7 st, F Lindström, Stockholmsmotiv. Signerade. Akvarell, yttermått inklusive ram: 26x33-36x28 cm
Kondition: en med skadat glas
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 december 2021
kl 19:16:37
500 kr